اخبار

نویزآنویز ۲۰.۲ (آلبوم گردآوری)

نویزآنویز ۲۰.۲ (آلبوم گردآوری)
لیبل نویزآنویز
انتشار ۲جولای سال ۲۰۲۰
۱۲ تیرماه ۱۳۹۹
از تهران پارازیت‌های هشیاری می‌آید!
تهران، ایران – خوشبختانه، پس از تمامی رخدادهای و پیشامدهای ناگواری که در ماه‌های گذشته شاهد رخداد آنها بودیم، نویزآنویز از آلبوم گردآوری فصل دوم سال میلادی ۲۰۲۰ رونمایی می‌نماید. این آلبوم شامل آثاری است که از هنرمندان خلاق متعددی برای همین منظور دریافت شده، هنرمندانی که در زمینه‌های موسیقی تجربی، نویز و امبینت فعال هستند. این قطعه‌ها حاوی ایده‌ها و مفاهیم متفاوتی هستند که عموما در بیانیه‌ای خاص هر قطعه به صورت مجزا مطرح می‌شوند. هنرمندانی که در این حرکت جمعی شرکت کرده‌، همگی یا به گونه‌ای با جمع هنرمندان موسیقی تجربی در ایران در ارتباط بوده و یا اینکه به بسط آثاری را در رابطه با این افراد و فرهنگ ایران پرداخته یا به اجرا در کنار آنها پرداخته‌اند. با وجود پیدایش همگی مشکلاتی که در جریان همه‌گیری جهانی ویروس کوید-۱۹ شاهد هستیم، مراحل پساتولید آلبوم توسط استدیوآ تهران صورت گرفته است و همینطور آرمان مقدم عهده‌دار تولید تصویر جلد آلبوم است. از تاریخ شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹، مصادف با روز بیستم ماه میلادی ژون سال ۲۰۲۰، این آلبوم علاوه بر قرارگیری روی سایت لیبل و ساوندکلاود، از طریق سایت‌ عمده انتشار موسیقی مانند آیتونز، اسپاتیفای و بند کمپ منتشر خواهد شد.
.
لیست هنرمندان شامل نام‌های زیر می‌باشد: لئونی روسلر (هلند)، ضرار کلاش (فلسطین)، سهیل شیرنگی (ایران)، کامران آرش‌نیا (ایران)، سدریک فرمانت (آلمان)، مهرناز خرمی (هلند)، پروژه تکچرخ (ایران)، بابک سپنتا (ایران)، سهیل سهیلی (ایران)، علیرضا امیرحاجبی (ایران)، حسام کاردان (فرانسه)، فواد علیجانی (ایران)، اشتفان تیفن‌گقرابا (اتریش)، هاردی کوردا (سوئد)، کاتارینا اشتادلر (گرجستان) و p01ntl355 از ایران.
لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد انتشار این آلبوم از سایت نویزآنویز به آدرس زیر دیدن فرمایید یا با آدرس پست‌الکترونیک سامانه تماس حاصل فرمایید. از طریق این راه ارتباطی می‌توانید درمورد تاریخ‌های انتشار و نوبت‌گیری برای اجرا اقدام کنید.

administrator
مدیر مجله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *