آثار موسیقی خبر موسیقی معاصر

نویزآنویز 20.4 (آلبوم گردآوری)

نویزآنویز ۲۰.۴ (آلبوم گردآوری ) جلد اول از آلبوم گردآوری دوجلدی
لیبل نویزآنویز
انتشار ۳۱ دسامبر  سال ۲۰۲۰ / یازدهم دی ماه سال ۱۳۹۹

نویز سرکلید است!

لیبل و جمع مستقل موسیقی تجربی «نویزانویز»، ضمن تبریک سال نو میلادی از آلبوم(های) گردآوری پایان فصل پاییز خود رونمایی می نماید. این مجموعه، آخرین محصول منتشر شده در سال ۲۰۲۰ میلادی خواهد بود. این دسته از آلبوم‌های گردآوری از فصل زمستان سال ۲۰۱۹ میلادی، و با تمرکز به موضوعاتی مانند (ارزش هنری) سرایش موسیقی، طراحی صدا واستفاده‌ از متغیرهای دیگر برای تداعی معنی در زمینه‌ی نویز، در کنار پاره‌ای از پادکست و مصاحبه با هنرمند، میزبان آثار موسیقی تجربی هنری بوده‌.

«نویزانویز»، نام جمع و لیبل مستقل هنرمندان موسیقی تجربی-الکترونیک، موسیقی معاصر و الکتروآکوستیک است. این موضوع خصوصا مربوط به آن دسته از هنرمندانی است که با فرهنگ ایران، یا به طور کلی با صحنه‌ی هنر ایران با مقیاس‌های زیبایی‌شناسی آشنا باشند؛ این موضوع به این دلیل  دارای اهمیت است که با توجه به نیاز مبرم به آموزش بیشتر، عموما پلتفورم‌های و فستیوال‌ها و رخدادهای منظم یا به نوعی غیر فصلی زیادی برای معرفی درخور هنرمندان تجربی با اولویت‌ها و رویکردهای خاص خود درباره‌ی صدا در دسترس نیست، گرچه این موضوع به طور حتم برای فعالیت‌های بینافرهنگی معنی‌ساز و رویکردهای فرا-محلی ارزش ویژه‌ای در نظر دارد است.

این آلبوم دو جلدی برای انتشار همزمان هر دو جلد آن در آخرین روز پاییز در تقویم میلادی، روز ۲۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ برابر با روز پنج شنبه یازدهم دی ماه سال ۱۳۹۹ برنامه‌ریزی شده است. لطفا دقت کنید که قطعه‌های آلبوم از یک روز پیش از زمان اصلی و به صورت پیش‌نشر از طریق سایت بندکمپ (و نسخه‌ی کوتاه) از طریق سایت ساوندکلاود در دسترس خواهند بود و نشر جهانی آثار از طریق عمده سایت‌های نشر موسیقی مانند آیتونز، اسپاتیفای، فیسبوک و دیگر سامانه‌های نشر موسیقی آنلاین (برخط) در زمان اصلی  صورت می‌گیرد.

همکاران تولید در این مجموعه استدیوآ تهران (برای انجام مراحل پساتولید) و همینطور برنامه‌نویس تصویر، آقای آرمان مقدم هستند که از اولین سری این مجموعه به بسط رشته‌ای از الگوهای مولد برای طرح جلد پرداخته‌اند.

لیست هنرمندان شامل نام‌های زیر می‌باشد:

اشتفان تیفن‌گربر (اتریش)، ارشان نجفی (ایران)، اورانویز (اکوادور)، ایبوکن ساندی (نیجریه)،  بابک سپنتا (ایران)،  پارسا شمالی (ایران)، ، پروژه تکچرخ (ایران)، ژوبین عسکریه (ایران)، سدریک فرمانت (آلمان)، سپرسا (ایران)، سعید رمضان‌پور (ایران)، سیلو پورتم (اسکاتلند)، شاهین سوری (ایران)، علی ساشا (ایران)، لئونی روسلر (هلند)، محسن تهرانی (ایران)، مهدی بهبودی (ایران)، مهر (ایران)، مهدی بروسان (ایران)، نایک‌تالز (ایران).

لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد انتشار این آلبوم از سایت نویزآنویز به آدرس زیر دیدن فرمایید یا با آدرس پست‌الکترونیک سامانه تماس حاصل فرمایید. از طریق این راه ارتباطی می‌توانید درمورد تاریخ‌های انتشار و نوبت‌گیری برای اجرا اقدام کنید.

 

نویز آ نویز، جمعی مستقل برای هنرمندان موسیقی تجربی- الکترونیک، موسیقی معاصر و الکتروآکوستیک است.

 

administrator
مدیر مجله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *